nedelja, 17. december 2017
POIŠČI

Naravovarstveni izlet Žareči macesni
Najdi nas na Facebooku

VGN po izdanih diplomah

Ime in priimek Planinsko društvo Številka diplome Tečaj
Rozalija Skobe PD Novo mesto VGN 001-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Katja Šnuderl PD Očnica VGN 004-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Rudolf Skobe PD Novo mesto VGN 005-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Borut Peršolja PD Domžale VGN 006-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Martin Šolar PD Bled VGN 008-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Darja Jenko PD Kamnik VGN 009-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Albin Žnidarčič PD Železničar Ljubljana VGN 010-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Katja Tabernik PD Komenda VGN 011-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Milan Vodnik PD Škofja Loka VGN 012-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Andrejček Pečjak PD Domžale VGN 014-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Katarina Vinšek PD Drago Bregar VGN 015-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Gorazd Vinšek PD Drago Bregar VGN 016-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Mojca Švajger PD Križe VGN 017-1/2002 1. tečaj za VGN 2002
Majda Rodica PD Slavnik VGN 018-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Marija Magahne PD Ljubljana Matica VGN 019-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Danica Padjan PD Vrelec VGN 020-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Simona Mrak Hartman PD Škofja Loka VGN 021-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Meta Perko PD Radovljica VGN 022-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Mateja Režek PD Ljubljana Matica VGN 023-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Jurij Skok PD Gornji Grad VGN 024-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Suzana Novak PD Vrhnika VGN 025-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Marjan Kobav PD Kamnik VGN 026-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Alenka Zega PD Obrtnik VGN 027-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Ivan Frišek PD Poljčane VGN 028-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Maksimilijan Črepinšek PD Novo mesto VGN 029-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Janko Baloh PD Radovljica VGN 030-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Katarina Bric PD Gornji Grad VGN 031-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Marjan Lenart PD Pohodnik Novo mesto VGN 032-2/2003 2. tečaj za VGN 2003
Primož Bizjan PD Horjul VGN 033-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Borut Cerkvenič PD Drava Maribor VGN 034-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Tadeja Doles PD Trebnje VGN 035-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Dušan Feldin PD Kranj VGN 036-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Irena Frelih PD Trbovlje VGN 037-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Miran Frelih PD Trbovlje VGN 038-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Milan Kobal PD Križna gora VGN 039-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Jože Kobentar PD Javornik-Koroška Bela VGN 040-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Alojz Kosjek PD Lovrenc na Pohorju VGN 041-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Marjan Marn PD Komenda VGN 042-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Vlasta Medvešek Crnkovič PD Kum VGN 043-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Petra Zupan PD Gorje VGN 044-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Aljoša Peperko PD Grmada Celje VGN 045-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Silvo Peternelj PD Sovodenj VGN 046-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Tatjana Peternelj PD Sovodenj VGN 047-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Lidija Pretnar PD Gorje VGN 048-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Peter Rogelj PD Trebnje VGN 049-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Branko Sitar PD Žirovnica VGN 050-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Bogomir Soban PD Ajdovščina VGN 051-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Helena Tepina PD Viharnik VGN 052-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Darka Zupanc PD Velenje VGN 053-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Tomaž Kumer PD Vinska Gora VGN 054-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Vesna Pečar PD Sežana VGN 055-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Olga Kržan PD Brežice VGN 056-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Borut Vukovič PD Litija VGN 057-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Milivoj Bratina PD Ajdovščina VGN 058-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Marjan Vešnar PD Fram VGN 059-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Saša Lindič PD Kamnik VGN 060-3/2004 3. tečaj za VGN 2004
Ljuba Brank PD IMP Ljubljana VGN 061-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Viktorija Dabič PD Ptuj VGN 062-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Slavi Godec PD Javornik-Koroška Bela VGN 063-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Suzana Godina Jelušič PD Slavnik VGN 064-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Daniel Henghelman PD Ptuj VGN 065-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Domen Horvat PD Pošte in Telekoma Ljubljana VGN 066-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Mojca Kern PD Pošte in Telekoma Ljubljana VGN 067-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Mija Klančar PD Novo mesto VGN 068-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Darko Lorenčič PD Paloma VGN 069-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Roman Pagon PD Gorenja vas VGN 070-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Stanislava Panjan PD Metlika VGN 071-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Darinka Plut PD Metlika VGN 072-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Alojz Rupar PD Lisca VGN 073-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Antonija Stankovič PD Metlika VGN 074-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Špela Starc PD Ljubljana Matica VGN 075-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Mojca Starič PD Polet Šentrupert VGN 076-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Lado Šintler PD Lisca VGN 077-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Janja Štefanič PD Metlika VGN 078-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Jožef Topolovec PD Pohorje VGN 079-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Frančiška Wiegele PD Laško VGN 080-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Karel Wiegele PD Laško VGN 081-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Branka Zemljič PD Paloma VGN 082-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Jožef Žnidarič PD Maks Meško Ormož VGN 083-4/2006 4. tečaj za VGN 2006
Irena Brložnik PD Velenje VGN 084-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Irena Oblak PD Javornik-Koroška Bela VGN 085-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Boža Troha PD Cerknica VGN 086-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Gorazd Lapanja PD Cerkno VGN 087-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Darja Škrilec PD Tisa Maribor VGN 088-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Lidija Valenčak PD Ruše VGN 089-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Majda Bidovec APD Ljubljana VGN 090-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Sonja Starešinič PD Črnomelj VGN 091-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Leni Ozis PD Grmada Celje VGN 092-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Jana Škrlj PD Cerknica VGN 093-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Miro Mlinar PD Cerknica VGN 094-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Branko Kljajič PD Ruše VGN 095-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Tončka Starešinič PD Črnomelj VGN 096-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Miha Lamut PD Grmada Celje VGN 097-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Neža Mahorčič PD Nova Gorica VGN 098-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Elica Gorše PD Črnomelj VGN 099-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Marija Lesjak PD Vinska Gora VGN 100-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Miro Breg PD Večer VGN 101-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Anamarija Jere PD Domžale VGN 102-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Nina Cerkovnik PD Bohinjska Bistrica VGN 103-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Darko Horvat PD Vrhnika VGN 104-5/2007 5. tečaj za VGN 2007
Vida Praprotnik PD Vrhnika VGN 105-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Vesna Rambaher PD Fram VGN 106-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Bojan Rambaher PD Fram VGN 107-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Borut Ambrožič PD Brezje Maribor VGN 108-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Franc Atelšek PD Ljubno ob Savinji VGN 109-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Erika Bizilj PD RTV Ljubljana VGN 110-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Matjaž Bohinc PD Polom Kostanjevica na Krki VGN 111-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Branko Čandek PD Sežana VGN 112-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Tone Dremelj PD Javornik-Koroška Bela VGN 113-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Anja Habjan PD RTV Ljubljana VGN 114-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Lidija Hočevar Žagar PD Celje-Matica VGN 115-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Jelka Huč PD Novo mesto VGN 116-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Jernej Javornik PD Lovrenc na Pohorju VGN 117-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Marija Klofutar PD Tržič VGN 118-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Drago Kodrič PD Donačka gora VGN 119-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Sara Mertelj PD Gozd Martuljak VGN 120-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Suzana Pinosa PD Radeče VGN 121-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Lavra Rauš PD Slovenska Bistrica VGN 122-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Špela Recar PD Maribor Matica VGN 123-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Martina Šuštar PD Pošte in Telekoma Ljubljana VGN 124-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Andrej Hudoklin PD Novo mesto VGN 125-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Dušan Klenovšek PD Lisca VGN 126-6/2008 6. tečaj za VGN 2008
Rudi Bevc PD Podpeč Preserje VGN 127-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Karmen Čeh PD Mercator VGN 128-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Hermina Čuk PD Križna gora VGN 129-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Mateja Gregorka PD Podpeč Preserje VGN 130-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Mateja Komac PD Panorama VGN 131-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Alenka Marinč PD Šmarna gora VGN 132-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Denis Medved PD Tolmin VGN 133-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Tina Medved PD Tolmin VGN 134-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Sonja Mlakar PD Blagovica VGN 135-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Gregor Muri PD Jezersko VGN 136-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Dušan Plesničar PD Križna gora VGN 137-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Matej Šnuderl PD Fram VGN 138-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Elvica Velikonja Društvo Gora VGN 139-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Jasna Vidakovič PD RTV Ljubljana VGN 140-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Anka Vončina PD Idrija VGN 141-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Zvonko Posilovič PD Zreče VGN 142-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Stanko Gašparič PD Rečica ob Savinji VGN 143-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Stojan Kovič PD Mercator VGN 144-7/2009 7. tečaj za VGN 2009
Stanislava Bajuk PD Metlika VGN 145-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Marija Bašelj PD Škofja Loka VGN 146-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Saša Bohinc PD Polom Kostanjevica na Krki VGN 147-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Bojan Brezovar PD Polet Šentrupert VGN 148-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Marjeta Dajčman PD Ljubljana Matica VGN 149-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Natalija Dolinar PD Gorenja vas VGN 150-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Andreja Gerbec PD Tolmin VGN 151-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Frančiška Hauptman PD Metlika VGN 152-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Brankica Hudina Sladič PD Novo mesto VGN 153-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Helena Jurše Rogelj PD Polet Šentrupert VGN 154-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Urška Kocbek PD Fram VGN 155-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Martina Kržič PD Podpeč Preserje VGN 156-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Katarina Makše PD Novo mesto VGN 157-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Darko Oblak PD Javornik-Koroška Bela VGN 158-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Katjuša Okrošek PD Brežice VGN 159-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Ljubica Omerzu PD Lenart VGN 160-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Uroš Poljanec PD Gorenja vas VGN 161-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Jožica Rožič PD Paloma VGN 162-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Tončka Tokić PD Brežice VGN 163-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Iztok Trobiš PD Grmada Celje VGN 164-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Mateja Uršič PD Krim VGN 165-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Izabel Vadnal PD Postojna VGN 166-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Zvone Vochl PD Logatec VGN 167-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Marija Vukaševič PD Bled VGN 168-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Aja Zamolo PD Fram VGN 169-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Simona Zorko PD Krim VGN 170-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Elizabeta Žnidaršič S. PD Bled VGN 171-8/2010 8. tečaj za VGN 2010
Zinka Berk PD Vrelec VGN 172-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Petra Frelih PD Gorje VGN 173-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Darinka Gaberščik PD Pošte in Telekoma Ljubljana VGN 174-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Frančiška Justin PD Boč Kostrivnica VGN 175-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Igor Kanižar PD Moravče VGN 176-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Valentina Kralj PD Onger Trzin VGN 177-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Jožef Lipuš PD Šmarje pri Jelšah VGN 178-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Renata Mastanak PD Slivnica pri Celju VGN 179-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Nataša Pavlič PD Gornji Grad VGN 180-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Drago Pipuš PD Ruše VGN 181-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Ana Prosen PD Polž Višnja Gora VGN 182-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Anton Prosen PD Polž Višnja Gora VGN 183-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Mirko Strosar PD Nova Gorica VGN 184-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Aleš Šintler PD Trbovlje VGN 185-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Ivan Trampuž PD Pošte in Telekoma Ljubljana VGN 186-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Stanislava Videc PD Laško VGN 187-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Jože Videc PD Laško VGN 188-9/2011 9. tečaj za VGN 2011
Helena Kermauner PD Domžale VGN 189-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Boštjan Kovač PD Rašica VGN 190-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Maksimilijan Senica PD Bricnik Muta VGN 191-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Marjanca Čanžek PD Grmada Celje VGN 192-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Mladen Pisek PD Ljubljana Matica VGN 193-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Barbara Ahej PD Lovrenc na Pohorju VGN 194-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Jurček Češnar PD Lovrenc na Pohorju VGN 195-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Miran Šander PD Vinska Gora VGN 196-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Alojzija Paulus PD Ljubljana Matica VGN 197-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Jani Koren PD Tolmin VGN 198-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Rozina Šturbej PD Sloga Rogatec VGN 199-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Zdenka Novak PD Sloga Rogatec VGN 200-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Andrej Kajfež PD Jesenice VGN 201-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Klavdija Potočnik PD Šoštanj VGN 202-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Megi Blažič PD Tolmin VGN 203-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Janja Prelovšek PD Železničar Ljubljana VGN 204-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Luka Ambrožič PD Podbrdo VGN 205-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Marijan Denša PD Nazarje VGN 206-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Marija Miklič PD RTV Ljubljana VGN 207-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Nevenka Rajhman PD Mercator VGN 208-10/2012 10. tečaj za VGN 2012
Darko Bertoncelj PD Maribor Matica VGN 209-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Diana Curk PD Škofja Loka VGN 210-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Ana Dolenc PD Škofja Loka VGN 211-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Marija Dolinar PD Vrhnika VGN 212-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Borut Grašič PD Kranj VGN 213-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Metka Hojs PD Maribor Matica VGN 214-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Daniela Jakomini PD Skalca Hoče Slivnica VGN 215-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Andreja Kaučič Vajngerl PD Paloma VGN 216-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Sonja Kostevc PD Bohor Senovo VGN 217-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Polona Pegan PD Kranj VGN 218-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Jan Perne PD Novo mesto VGN 219-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Pia Peršič PD Videm VGN 220-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Valentin Rezar PD Radovljica VGN 221-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Janez Senica PD Slovenj Gradec VGN 222-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Lara Smole PD Šmarje pri Jelšah VGN 223-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Srečko Šterk PD Novo mesto VGN 224-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Brigita Videtič PD Črnomelj VGN 225-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Rastko Vrečko APD Kozjak Maribor VGN 226-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Leon Lojze Zamuda PD Poljčane VGN 227-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Alja Bradaškja PD Dovje Mojstrana VGN 228-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Uroš Ahačič PD Tržič VGN 229-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Anja Bizjak PD Vrhnika VGN 230-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Nina Hladin KPD Hej, gremo naprej VGN 231-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Marko Kodorovič PD Kranj VGN 232-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Alenka Krajnc PD Nazarje VGN 233-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Viktor Likar PD Sovodenj VGN 234-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Anica Podobnik PD Cerkno VGN 235-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Andreja Repnik PD Donačka gora Stoperce VGN 236-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Uroš Ribič PD Tržič VGN 237-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Adrijana Scortegagna PD Iskra Ljubljana VGN 238-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Ana Tratnik PD Kranj VGN 239-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Tomaž Urleb PD Maribor Matica VGN 240-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Nadja Uršič PD Iskra Ljubljana VGN 241-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Darja Vrečko APD Kozjak Maribor VGN 242-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Milan Zupanc PD Mislinja VGN 243-12/2014 12. tečaj za VGN 2014
Jure Ausec PD Kranj VGN 244-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Tanja Batkovič PD Kočevje VGN 245-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Stanislava Bukovnik PD Šempeter v Savinjski dolini VGN 246-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Dejan Burulič PD Fram VGN 247-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Miloš Četrtič PD Železniki VGN 248-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Staša Destovnik PD Kranj VGN 249-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Aleš Eržen PD Jakob Aljaž Maribor VGN 250-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Sabina Francek Ivović OPD Koper VGN 251-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Andrej Golčman PD Dramlje VGN 252-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Uroš Jelen PD Vitanje VGN 253-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Ana Kreft PD Vrhnika VGN 254-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Špela Lorger PD Ljubljana Matica VGN 255-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Katarina Novak PD Laško VGN 256-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Matevž Premelč PD Ljubljana Matica VGN 257-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Urška Ratajc PD Liboje VGN 258-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Alenka Tajnikar PD Slovenske Konjice VGN 259-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Kristina Veber PD Kamnik VGN 260-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Andreja Vidali PD Grmada Celje VGN 261-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Franka Zega PD Nova Gorica VGN 262-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Polona Sušnik PD Kranj VGN 263-13/2015 13. tečaj za VGN 2015
Damjan Debevec PD Borovnica VGN 264-11/2013 11. tečaj za VGN 2013
Silva Zupanc PD Velenje VGN 265-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Ivo Bellomo PD Tolmin VGN 266-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Breda Bibič APD Kozjak Maribor VGN 267-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Borut Bric PD Nova Gorica VGN 268-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Alja Denša PD Nazarje VGN 269-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Milan Hvalica PD Valentin Stanič Kanal VGN 270-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Aleš Jerman PD Rimske Toplice VGN 271-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Marjana Kladnik PD Slivnica pri Celju VGN 272-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Rok Krajšek PD Grmada Celje VGN 273-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Bojan Mavrič PD Vransko VGN 274-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Tjaša Mirt PD Nova Gorica VGN 275-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Mojca Padežnik PD Škofja Loka VGN 276-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Stanislav Rakuša PD Maks Meško Ormož VGN 277-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Slavko Rožič PD Tržič VGN 278-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Luka Šparl PD Kranj VGN 279-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Asja Štucin PD Tržič VGN 280-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Peter Tomše PD Črna na Koroškem VGN 281-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Irena Torkar PD Rečica ob Savinji VGN 282-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Ludvik Veber PD Križe VGN 283-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Jan Veber PD Kamnik VGN 284-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Branka Žerjal PD Jakob Aljaž Maribor VGN 285-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Urška Tozon PD Škofja Loka VGN 286-14/2016 14. tečaj za VGN 2016
Manca Dremel PD Vinska gora VGN 287-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Janez Podkrižnik PD Ljubno ob Savinji VGN 288-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Uroš Čotar PD Polzela VGN 289-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Neva Jezernik PD Cerknica VGN 290-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Jure Peroš OPD Koper VGN 291-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Urška Pišek PD Mercator VGN 292-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Bia Rakar OPD Koper VGN 293-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Manja Tišler OPD Koper VGN 294-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
Marija Turšič PD Ljubljana Matica VGN 295-15/2017 15. tečaj za VGN 2017
© PLANINSKA ZVEZA SLOVENIJE, 2017
AKTUALNO
15.12.2017
Razpis za zbiranje predlogov za diplomo Dr. Angele Piskernik za leto 2017
23.11.2017
Članarina PZS za leto 2018 z nekaj spremembami in dopolnili
17.11.2017
Delavnice razvojnega vprašanja zmanjševanja svetlobne onesnaženosti
20.09.2017
Uspešne okoljske naložbe na dnevu odprtih vrat planinskih koč
15.06.2017
Z nami na Triglavski ledenik - delavnica Lepota in spreminjanje neokrnjene narave
Vse novice
KOLEDAR
Trenutno ni prihajajočih dogodkov!
Vsi dogodki

Planinska zveza Slovenije
Natura 2000