petek, 3. februar 2023
POIŠČI
Najdi nas na Facebooku

Seznam VGN PO MDO PD

Z.Š. Ime in priimek Planinsko društvo
MDO PD Dolenjske in Bele krajine
1 Brigita Videtič PD Črnomelj
2 Elica Gorše PD Črnomelj
3 Sonja Starešinič PD Črnomelj
4 Tončka Starešinič PD Črnomelj
5 Bojan Ciglič PD Kočevje
6 Ivanka Ciglič PD Kočevje
7 Laura Javoršek PD Kočevje
8 Tanja Batkovič PD Kočevje
9 Tina Kotnik PD Kočevje
10 Andreja Bartolj Bele PD Krka Novo mesto
11 Zdravko Damjanovič PD Krka Novo mesto
12 Antonija Stankovič PD Metlika
13 Darinka Plut PD Metlika
14 Frančiška Hauptman PD Metlika
15 Janja Štefanič PD Metlika
16 Stanislava Bajuk PD Metlika
17 Stanislava Panjan PD Metlika
18 Andrej Hudoklin PD Novo mesto
19 Brankica Hudina Sladič PD Novo mesto
20 Jan Perne PD Novo mesto
21 Jelka Huč PD Novo mesto
22 Katarina Makše PD Novo mesto
23 Maksimilijan Črepinšek PD Novo mesto
24 Mija Klančar PD Novo mesto
25 Rozalija Skobe PD Novo mesto
26 Rudolf Skobe PD Novo mesto
27 Srečko Šterk PD Novo mesto
28 Marjan Lenart PD Pohodnik Novo mesto
29 Bojan Brezovar PD Polet Šentrupert
30 Helena Jurše Rogelj PD Polet Šentrupert
31 Mojca Starič PD Polet Šentrupert
32 Matjaž Bohinc PD Polom Kostanjevica na Krki
33 Saša Bohinc PD Polom Kostanjevica na Krki
34 Darja Šimc PD Šentjernej
35 Brigita Jenkole PD Trebnje
36 Darinka Dragan PD Trebnje
37 Marjetka Selevšek PD Trebnje
38 Peter Rogelj PD Trebnje
39 Tadeja Doles PD Trebnje
40 Ajda Hudoklin Pohodniško društvo Novo mesto
41 Danijel Brezovar Pohodniško društvo Novo mesto
42 Marija Jeršin Pohodniško društvo Novo mesto
MDO PD Gorenjske
1 Elizabeta Žnidaršič S. PD Bled
2 Marija Vukaševič PD Bled
3 Martin Šolar PD Bled
4 Nina Cerkovnik PD Bohinjska Bistrica
5 Valentina Bijol PD Bohinjska Bistrica
6 Alja Bradaškja PD Dovje Mojstrana
7 Natalija Dolinar PD Gorenja vas
8 Roman Pagon PD Gorenja vas
9 Uroš Poljanec PD Gorenja vas
10 Lidija Pretnar PD Gorje
11 Petra Frelih PD Gorje
12 Petra Zupan PD Gorje
13 Sara Mertelj PD Gozd Martuljak
14 Nataša Burgar Gabrovec PD Iskra Kranj
15 Nataša Grašič PD Iskra Kranj
16 Darko Oblak PD Javornik-Koroška Bela
17 Irena Oblak PD Javornik-Koroška Bela
18 Jože Kobentar PD Javornik-Koroška Bela
19 Slavi Godec PD Javornik-Koroška Bela
20 Tone Dremelj PD Javornik-Koroška Bela
21 Andrej Kajfež PD Jesenice
22 Irena Zyara L. PD Jesenice
23 Gregor Muri PD Jezersko
24 Ana Tratnik PD Kranj
25 Borut Grašič PD Kranj
26 Dušan Feldin PD Kranj
27 Jure Ausec PD Kranj
28 Luka Šparl PD Kranj
29 Marko Kodorovič PD Kranj
30 Polona Pegan PD Kranj
31 Polona Sušnik PD Kranj
32 Staša Destovnik PD Kranj
33 Aleš Trilar PD Kranjski gamsi
34 Katarina Ciglič Beer PD Kranjski gamsi
35 Klemen Kožuh PD Kranjski gamsi
36 Neža Šolinc PD Kranjski gamsi
37 Ludvik Veber PD Križe
38 Mojca Švajger PD Križe
39 Janko Baloh PD Radovljica
40 Meta Perko PD Radovljica
41 Valentin Rezar PD Radovljica
42 Silvo Peternelj PD Sovodenj
43 Tatjana Peternelj PD Sovodenj
44 Viktor Likar PD Sovodenj
45 Franc Mikelj PD Srednja vas v Bohinju
46 Mojca Gorjup PD Srednja vas v Bohinju
47 Alenka Jelenc PD Škofja Loka
48 Ana Dolenc PD Škofja Loka
49 Diana Curk PD Škofja Loka
50 Iris Todorovič PD Škofja Loka
51 Marija Bašelj PD Škofja Loka
52 Milan Vodnik PD Škofja Loka
53 Mojca Padežnik PD Škofja Loka
54 Simona Mrak Hartman PD Škofja Loka
55 Urška Tozon PD Škofja Loka
56 Asja Štucin PD Tržič
57 Boštjan Peharc PD Tržič
58 Jerica Jugovic PD Tržič
59 Marija Klofutar PD Tržič
60 Slavko Rožič PD Tržič
61 Uroš Ahačič PD Tržič
62 Uroš Ribič PD Tržič
63 Miloš Četrtič PD Železniki
64 Branko Sitar PD Žirovnica
65 Maja Jauh PD Žirovnica
MDO PD Kamniško-Bistriškega območja
1 Sonja Mlakar PD Blagovica
2 Anamarija Jere PD Domžale
3 Andrejček Pečjak PD Domžale
4 Borut Peršolja PD Domžale
5 Helena Kermauner PD Domžale
6 Urška Jerenec PD Domžale
7 Tamara Mravinec PD Janez Trdina Mengeš
8 Darja Jenko PD Kamnik
9 Jan Veber PD Kamnik
10 Kristina Veber PD Kamnik
11 Marjan Kobav PD Kamnik
12 Saša Lindič PD Kamnik
13 Katja Tabernik PD Komenda
14 Marjan Marn PD Komenda
15 Igor Kanižar PD Moravče
16 Vera Vene PD Moravče
17 Valentina Kralj PD Onger Trzin
MDO PD Koroške
1 Simona Vončina AK Slovenj Gradec
2 Maksimilijan Senica PD Bricnik Muta
3 Peter Tomše PD Črna na Koroškem
4 Lilijana Gologranc Pavlič PD Dravograd
5 Marcelino Golob PD Dravograd
6 Milan Zupanc PD Mislinja
7 Katja Črešnik Rac PD Radlje ob Dravi
8 Mojca Seitl PD Radlje ob Dravi
9 Damjana Potočnik PD Ravne na Koroškem
10 Hermina Pesičer PD Ravne na Koroškem
11 Janko Kolar PD Ribnica na Pohorju
12 Marijan Markl PD Ribnica na Pohorju
13 Janez Senica PD Slovenj Gradec
14 Katja Kotnik Prosenjak PD Slovenj Gradec
15 Klemen Kotnik PD Slovenj Gradec
16 Manica Tretjak PD Slovenj Gradec
17 Tanja Slatinek PD Slovenj Gradec
18 Suzana Pušnik PD Vuzenica
MDO PD Ljubljane
1 Majda Bidovec APD Ljubljana
2 Gorazd Vinšek PD Drago Bregar
3 Katarina Vinšek PD Drago Bregar
4 Vida Pirc PD Gams Vodice
5 Ljuba Brank PD IMP Ljubljana
6 Adrijana Scortegagna PD Iskra Ljubljana
7 Cirila Skvarča PD Iskra Ljubljana
8 Dora Semenič PD Iskra Ljubljana
9 Nadja Uršič PD Iskra Ljubljana
10 Mateja Uršič PD Krim
11 Simona Zorko PD Krim
12 Alojzija Paulus PD Ljubljana Matica
13 Janja Lipužič PD Ljubljana Matica
14 Marija Magahne PD Ljubljana Matica
15 Marija Turšič PD Ljubljana Matica
16 Marjeta Dajčman PD Ljubljana Matica
17 Mateja Režek PD Ljubljana Matica
18 Matevž Premelč PD Ljubljana Matica
19 Mladen Pisek PD Ljubljana Matica
20 Špela Lorger PD Ljubljana Matica
21 Špela Starc PD Ljubljana Matica
22 Sonja Modlic PD LPP
23 Ajda Žitnik PD Mercator
24 Karmen Čeh PD Mercator
25 Nevenka Rajhman PD Mercator
26 Peter Žitnik PD Mercator
27 Stojan Kovič PD Mercator
28 Urška Pišek PD Mercator
29 Alenka Zega PD Obrtnik
30 Katja Šnuderl PD Očnica
31 Jernej Čebular PD Polž Vinska Gora
32 Petra Kremžar PD Polž Vinska Gora
33 Ana Prosen PD Polž Višnja Gora
34 Anton Prosen PD Polž Višnja Gora
35 Darinka Gaberščik PD Pošte in Telekoma Ljubljana
36 Domen Horvat PD Pošte in Telekoma Ljubljana
37 Ivan Trampuž PD Pošte in Telekoma Ljubljana
38 Martina Šuštar PD Pošte in Telekoma Ljubljana
39 Mojca Kern PD Pošte in Telekoma Ljubljana
40 Boštjan Kovač PD Rašica
41 Tomaž Breznik PD Rašica
42 Anja Habjan PD RTV Ljubljana
43 Erika Bizilj PD RTV Ljubljana
44 Jasna Vidakovič PD RTV Ljubljana
45 Marija Miklič PD RTV Ljubljana
46 Alenka Marinč PD Šmarna gora
47 Helena Tepina PD Viharnik
48 Janja Prelovšek PD Železničar Ljubljana
MDO PD Notranjske
1 Damjan Debevec PD Borovnica
2 Boža Troha PD Cerknica
3 Jana Škrlj PD Cerknica
4 Miro Mlinar PD Cerknica
5 Neva Jezernik PD Cerknica
6 Primož Bizjan PD Horjul
7 Zvone Vochl PD Logatec
8 Mateja Komac PD Panorama
9 Martina Kržič PD Podpeč Preserje
10 Mateja Gregorka PD Podpeč Preserje
11 Rudi Bevc PD Podpeč Preserje
12 Ana Kreft PD Vrhnika
13 Anja Bizjak PD Vrhnika
14 Darko Horvat PD Vrhnika
15 Marija Dolinar PD Vrhnika
16 Suzana Novak PD Vrhnika
17 Vida Praprotnik PD Vrhnika
MDO PD Podravja
1 Breda Bibič APD Kozjak Maribor
2 Darja Vrečko APD Kozjak Maribor
3 Rastko Vrečko APD Kozjak Maribor
4 Nina Hladin KPD Hej, gremo naprej
5 Borut Ambrožič PD Brezje Maribor
6 Drago Kodrič PD Donačka gora
7 Andreja Repnik PD Donačka gora Stoperce
8 Barbara Arcet PD Drava Maribor
9 Borut Cerkvenič PD Drava Maribor
10 Nino Auer PD Drava Maribor
11 Aja Zamolo PD Fram
12 Bojan Rambaher PD Fram
13 Dejan Burulič PD Fram
14 Marjan Vešnar PD Fram
15 Matej Šnuderl PD Fram
16 Urška Kocbek PD Fram
17 Vesna Rambaher PD Fram
18 Aleš Eržen PD Jakob Aljaž Maribor
19 Branka Žerjal PD Jakob Aljaž Maribor
20 Alojz Kosjek PD Lovrenc na Pohorju
21 Barbara Ahej PD Lovrenc na Pohorju
22 Breda Hraščanec PD Lovrenc na Pohorju
23 Jernej Javornik PD Lovrenc na Pohorju
24 Jurček Češnar PD Lovrenc na Pohorju
25 Jožef Žnidarič PD Maks Meško Ormož
26 Stanislav Rakuša PD Maks Meško Ormož
27 Darko Bertoncelj PD Maribor Matica
28 Metka Hojs PD Maribor Matica
29 Špela Recar PD Maribor Matica
30 Tihana Šimić PD Maribor Matica
31 Tomaž Urleb PD Maribor Matica
32 Stanka Čoh PD Oplotnica
33 Andreja Kaučič Vajngerl PD Paloma
34 Branka Zemljič PD Paloma
35 Darko Lorenčič PD Paloma
36 Jožica Rožič PD Paloma
37 Aleksandra Muster PD Paloma Sladki Vrh
38 Andreja Ferk PD Paloma Sladki Vrh
39 Jožef Topolovec PD Pohorje
40 Ivan Frišek PD Poljčane
41 Leon Lojze Zamuda PD Poljčane
42 Daniel Henghelman PD Ptuj
43 Miran Ritonja PD Ptuj
44 Rosanda Rojko PD Ptuj
45 Viktorija Dabič PD Ptuj
46 Branko Kljajič PD Ruše
47 Drago Pipuš PD Ruše
48 Franc Švajger PD Ruše
49 Lidija Valenčak PD Ruše
50 Daniela Jakomini PD Skalca Hoče Slivnica
51 Lavra Rauš PD Slovenska Bistrica
52 Darja Škrilec PD Tisa Maribor
53 Miro Breg PD Večer
54 Žiga Sancin PD Večer Maribor
MDO PD Pomurja
1 Ljubica Omerzu PD Lenart
MDO PD Posočja
1 Elvica Velikonja Društvo Gora
2 Bogomir Soban PD Ajdovščina
3 Damijan Fabčič PD Ajdovščina
4 Dejan Černilogar PD Ajdovščina
5 Milivoj Bratina PD Ajdovščina
6 Anica Podobnik PD Cerkno
7 Damjana Čadež PD Cerkno
8 Gorazd Lapanja PD Cerkno
9 Anka Vončina PD Idrija
10 Marko Rupnik PD Javornik - Črni Vrh nad Idrijo
11 Dušan Plesničar PD Križna Gora
12 Hermina Čuk PD Križna gora
13 Milan Kobal PD Križna gora
14 Borut Bric PD Nova Gorica
15 Danijela Medveš PD Nova Gorica
16 Franka Zega PD Nova Gorica
17 Mirko Strosar PD Nova Gorica
18 Neža Mahorčič PD Nova Gorica
19 Tjaša Mirt PD Nova Gorica
20 Luka Ambrožič PD Podbrdo
21 Andreja Gerbec PD Tolmin
22 Denis Medved PD Tolmin
23 Irena Lesjak PD Tolmin
24 Ivo Bellomo PD Tolmin
25 Jani Koren PD Tolmin
26 Megi Blažič PD Tolmin
27 Tina Medved PD Tolmin
28 Katja Žagar PD Valentin Stanič Kanal
29 Milan Hvalica PD Valentin Stanič Kanal
30 Rožica Kolmančič PD Valentin Stanič Kanal
MDO PD Primorske
1 Bia Rakar OPD Koper
2 Jure Peroš OPD Koper
3 Manja Tišler OPD Koper
4 Nataša Koprivnikar OPD Koper
5 Polonca Peterca OPD Koper
6 Sabina Francek Ivović OPD Koper
7 Urška Krek PD Piran
8 Izabel Vadnal PD Postojna
9 Albin Žnidarčič PD Sežana
10 Branko Čandek PD Sežana
11 Rosana Cerkvenik PD Sežana
12 Tamara Puzić PD Sežana
13 Vesna Pečar PD Sežana
14 Majda Rodica PD Slavnik
15 Suzana Godina Jelušič PD Slavnik
MDO PD Zasavja
1 Sonja Kostevc PD Bohor Senovo
2 Katjuša Okrošek PD Brežice
3 Olga Kržan PD Brežice
4 Tončka Tokić PD Brežice
5 Vlasta Medvešek Crnkovič PD Kum
6 Frančiška Wiegele PD Laško
7 Jože Videc PD Laško
8 Karel Wiegele PD Laško
9 Katarina Novak PD Laško
10 Stanislava Videc PD Laško
11 Alojz Rupar PD Lisca
12 Dušan Klenovšek PD Lisca
13 Lado Šintler PD Lisca
14 Borut Vukovič PD Litija
15 Albina Šušteršič PD Radeče
16 Suzana Pinosa PD Radeče
17 Vid Leban PD Radeče
18 Aleš Jerman PD Rimske Toplice
19 Marko Plazar PD Sevnica
20 Aleš Šintler PD Trbovlje
21 Gregor Dejanović PD Trbovlje
22 Irena Frelih PD Trbovlje
23 Mira Potrbin PD Trbovlje
24 Miran Frelih PD Trbovlje
25 Monika Pevec PD Trbovlje
26 Pia Peršič PD Videm
27 Anica Ogrič PD Zagorje
28 Zdravko Ocepek PD Zagorje
Savinjski MDO PD
1 Kristina Stakne PD "Dobrovlje" Braslovče
2 Natalija Marovt PD "Dobrovlje" Braslovče
3 Frančiška Justin PD Boč Kostrivnica
4 Patricija Kostanjšek PD Boč Kostrivnica
5 Lidija Hočevar Žagar PD Celje-Matica
6 Andrej Golčman PD Dramlje
7 Jurij Skok PD Gornji Grad
8 Katarina Bric PD Gornji Grad
9 Nataša Pavlič PD Gornji Grad
10 Aljoša Peperko PD Grmada Celje
11 Andreja Vidali PD Grmada Celje
12 Iztok Trobiš PD Grmada Celje
13 Leni Ozis PD Grmada Celje
14 Marjanca Čanžek PD Grmada Celje
15 Miha Lamut PD Grmada Celje
16 Rok Krajšek PD Grmada Celje
17 Urška Ratajc PD Liboje
18 Franc Atelšek PD Ljubno ob Savinji
19 Janez Podkrižnik PD Ljubno ob Savinji
20 Kristina Golob PD Loče
21 Alenka Krajnc PD Nazarje
22 Alja Denša PD Nazarje
23 Marijan Denša PD Nazarje
24 Uroš Čotar PD Polzela
25 Martin Škoberne PD Pošte in Telekoma Celje
26 Mojca Hribernik PD Prebold
27 Irena Torkar PD Rečica ob Savinji
28 Stanko Gašparič PD Rečica ob Savinji
29 Vera Goltnik PD Rečica ob Savinji
30 Marjana Kladnik PD Slivnica pri Celju
31 Renata Mastanak PD Slivnica pri Celju
32 Bojana Romih PD Sloga Rogatec
33 Ines Zalezina PD Sloga Rogatec
34 Rozina Šturbej PD Sloga Rogatec
35 Zdenka Novak PD Sloga Rogatec
36 Alenka Tajnikar PD Slovenske Konjice
37 Stanislava Bukovnik PD Šempeter v Savinjski dolini
38 Jožef Lipuš PD Šmarje pri Jelšah
39 Lara Smole PD Šmarje pri Jelšah
40 Alojzija Semprimožnik PD Šoštanj
41 Klavdija Potočnik PD Šoštanj
42 Lučka Tovornik PD Šoštanj
43 Marko Milešič Šerdoner PD Šoštanj
44 Anica Pugelj PD Velenje
45 Darka Zupanc PD Velenje
46 Klavdija Šeruga PD Velenje
47 Metka Horvat PD Velenje
48 Silva Zupanc PD Velenje
49 Manca Dremel PD Vinska Gora
50 Marija Lesjak PD Vinska Gora
51 Metka Cvikl Matjačič PD Vinska Gora
52 Miran Šander PD Vinska Gora
53 Tomaž Kumer PD Vinska Gora
54 Uroš Jelen PD Vitanje
55 Valerija Jakop PD Vojnik
56 Bojan Mavrič PD Vransko
57 Suzana Felicijan Bratož PD Vransko
58 Danica Padjan PD Vrelec
59 Zinka Berk PD Vrelec
60 Luka Boris Lukanc PD Zabukovica
61 Zvonko Posilovič PD Zreče
62 Vlado Rojnik PD Žalec
© PLANINSKA ZVEZA SLOVENIJE, 2023
AKTUALNO
06.07.2022
KOLUMNA I Čigave so gore
13.06.2022
Usposabljanje za pridobitev naziva gorskega stražarja
24.03.2022
Usposabljanje za naziv varuh gorske narave | razpis
02.03.2022
Slovenija planinari 2022 | razpis akcije sofinanciranja dogodkov
14.01.2022
Razpis | Zbiranje predlogov kandidatov za člane organov KVGN PZS
Vse novice
KOLEDAR
07.02.2023
Naravovarstveni planinski večer
14.02.2023
Naravovarstveni planinski večer
Vsi dogodki

Planinska zveza Slovenije